HIV/AIDS'in Değişik Yüzleri Toplantısı
3 Merkezden Ortak Yüz Yüze Toplantı
8 Haziran 2017, Perşembe
Saat: 18:00 - 20:15


Fotoğraf Galerisi


HIV/AIDS’DE BİR İLK… Ankara, İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu olmak üzere 3 merkezde aynı anda yüz yüze ortak gerçekleştirilecek ve www.haked.org’dan canlı olarak yayınlanacak “HIV/AIDS’İN DEĞİŞİK YÜZLERİ” toplantısı için 22 kişilik ekibimizle hazırız. Saat 18.30’da başlayacak canlı yayınımıza katılımınızı bekliyoruz… www.haked.org
İstanbul Anadolu yakasında Hilton Kozyatağı Hotel, İstanbul Avrupa yakasında Marriott Hotel Şişli ve Ankara’da Wyndham Otel olmak üzere 3 merkezde eş zamanlı ortak yüz yüze gerçekleştirdiğimiz ve aynı zamanda www.haked.org üzerinden de canlı olarak yayınlanan “HIV/AIDS’İN DEĞİŞİK YÜZLERİ” toplantısı Prof. Dr. Serhat ÜNAL’ın açılış konuşmasıyla başladı. Sizler de HIV/AIDS Korunma ve Eğitim Derneği (HAKED) web sitesi www.haked.org üzerinden Kullanıcı Adı: haked ve Parola: hiv yazarak CANLI YAYIN’ı izleyebilir, soru-katkılarınızı göndererek toplantıya dahil olabilirsiniz.
3 merkezde aynı anda yüz yüze ortak gerçekleştirilen ve canlı olarak yayınlanan “HIV/AIDS’İN DEĞİŞİK YÜZLERİ” toplantısında Prof. Dr. Volkan KORTEN “İnfeksiyon Yüzüyle HIV/AIDS” konusunu Hilton Kozyatağı Hotel, İstanbul’daki yüz yüze katılımcılara ilaveten Ankara ve İstanbul (Avrupa)’daki diğer merkezler ile www.haked.org üzerinden canlı yayını takip eden katılımcılara anlatıyor. Sizler de HIV/AIDS Korunma ve Eğitim Derneği (HAKED) web sitesi www.haked.org üzerinden Kullanıcı Adı: haked ve Parola: hiv yazarak CANLI YAYIN’ı izleyebilir, soru-katkılarınızı göndererek toplantıya dahil olabilirsiniz.
“HIV/AIDS’İN DEĞİŞİK YÜZLERİ” toplantısını www.haked.org adresinden giriş yaparak mobil cihazlarınız (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) ile internet bağlantınızın olduğu her yerden izleyebilir, soru-katkılarınızı göndererek toplantıya dahil olabilirsiniz.
3 merkezde aynı anda yüz yüze ortak gerçekleştirilen ve canlı olarak yayınlanan “HIV/AIDS’İN DEĞİŞİK YÜZLERİ” toplantısında Prof. Dr. Fehmi TABAK “İnfeksiyon Yüzüyle HIV/AIDS” konusunu Marriott Hotel Şişli, İstanbul’daki yüz yüze katılımcılara ilaveten Ankara ve İstanbul (Anadolu)’daki diğer merkezler ile www.haked.org üzerinden canlı yayını takip eden katılımcılara anlatıyor. Sizler de “HIV/AIDS’İN DEĞİŞİK YÜZLERİ” toplantısını www.haked.org adresinden giriş yaparak mobil cihazlarınız (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) ile internet bağlantınızın olduğu her yerden izleyebilir, soru-katkılarınızı göndererek toplantıya dahil olabilirsiniz.
3 merkezde aynı anda yüz yüze ortak gerçekleştirilen ve canlı olarak yayınlanan “HIV/AIDS’İN DEĞİŞİK YÜZLERİ” toplantısı 3 merkezdeki toplam 129 yüz yüze katılımcıya ilaveten www.haked.org üzerinden toplantıyı canlı yayınla takip eden 34 bağlantı noktasındaki katılımcılarla devam ediyor. Sizler de HIV/AIDS Korunma ve Eğitim Derneği (HAKED) web sitesi olan www.haked.org üzerinden Kullanıcı Adı: haked ve Parola: hiv yazarak CANLI YAYIN’ı izleyebilir, soru-katkılarınızı göndererek toplantıya dahil olabilirsiniz.
3 merkezde aynı anda yüz yüze ortak gerçekleştirilen ve canlı olarak yayınlanan “HIV/AIDS’İN DEĞİŞİK YÜZLERİ” toplantısında Prof. Dr. Sadi GÜLEÇ “Kardiyoloji Yüzüyle HIV/AIDS” konusunu Wyndham Ankara’daki yüz yüze katılımcılara ilaveten İstanbul (Anadolu) ve İstanbul (Avrupa)’daki diğer merkezler ile www.haked.org üzerinden canlı yayını takip eden katılımcılara anlatıyor. Sizler de “HIV/AIDS’İN DEĞİŞİK YÜZLERİ” toplantısını www.haked.org adresinden giriş yaparak mobil cihazlarınız (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) ile internet bağlantınızın olduğu her yerden izleyebilir, soru-katkılarınızı göndererek toplantıya dahil olabilirsiniz.
3 merkezde aynı anda yüz yüze ortak gerçekleştirilen ve canlı olarak yayınlanan “HIV/AIDS’İN DEĞİŞİK YÜZLERİ” toplantısında Prof. Dr. Mustafa ARICI “Nefroloji Yüzüyle HIV/AIDS” konusunu Wyndham Ankara’daki yüz yüze katılımcılara ilaveten İstanbul (Anadolu) ve İstanbul (Avrupa)’daki diğer merkezler ile www.haked.org üzerinden canlı yayını takip eden katılımcılara anlatıyor. Sizler de HIV/AIDS Korunma ve Eğitim Derneği (HAKED) web sitesi olan www.haked.org üzerinden Kullanıcı Adı: haked ve Parola: hiv yazarak CANLI YAYIN’ı izleyebilir, soru-katkılarınızı göndererek toplantıya dahil olabilirsiniz.
3 merkezde aynı anda yüz yüze ortak gerçekleştirilen ve canlı olarak yayınlanan “HIV/AIDS’İN DEĞİŞİK YÜZLERİ” toplantısında Hilton Kozyatağı Hotel, İstanbul’dan Prof. Dr. Volkan KORTEN soruyor Ankara Wyndham Otel’den Prof. Dr. Sadi GÜLEÇ yanıtlıyor. Sizler de “HIV/AIDS’İN DEĞİŞİK YÜZLERİ” toplantısını www.haked.org adresinden giriş yaparak mobil cihazlarınız (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) ile internet bağlantınızın olduğu her yerden izleyebilir, soru-katkılarınızı göndererek toplantıya dahil olabilirsiniz.
3 merkezde aynı anda yüz yüze ortak gerçekleştirilen ve canlı olarak yayınlanan “HIV/AIDS’İN DEĞİŞİK YÜZLERİ” toplantısında , İstanbul Marriott Hotel Şişli’den Prof. Dr. Ali MERT soruyor Ankara Wyndham Otel’den Prof. Dr. Mustafa ARICI ve Prof. Dr. Sadi GÜLEÇ yanıtlıyor. Sizler de “HIV/AIDS’İN DEĞİŞİK YÜZLERİ” toplantısını www.haked.org adresinden giriş yaparak mobil cihazlarınız (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) ile internet bağlantınızın olduğu her yerden izleyebilir, soru-katkılarınızı göndererek toplantıya dahil olabilirsiniz.
3 merkezde aynı anda yüz yüze ortak gerçekleştirilen ve canlı olarak yayınlanan “HIV/AIDS’İN DEĞİŞİK YÜZLERİ” toplantısında, Marriott Hotel Şişli İstanbul’dan Dr. Ergenekon KARAGÖZ soruyor Ankara Wyndham Otel’den Prof. Dr. Mustafa ARICI yanıtlıyor.
3 merkezde aynı anda yüz yüze ortak gerçekleştirilen ve canlı olarak yayınlanan “HIV/AIDS’İN DEĞİŞİK YÜZLERİ” toplantısında, www.haked.org üzerinden sorulan soruları Ankara Wyndham Otel’den Prof. Dr. Mustafa ARICI yanıtlıyor. www.haked.org
3 merkezde aynı anda yüz yüze ortak gerçekleştirilen ve canlı olarak yayınlanan “HIV/AIDS’İN DEĞİŞİK YÜZLERİ” toplantısı İstanbul Anadolu yakasında Hilton Kozyatağı Hotel’de 38 hekim, İstanbul Avrupa yakasında Marriott Hotel Şişli’de 53 hekim ve Ankara’da Wyndham Otel’de 38 hekim olmak üzere 3 merkezde toplam 129 hekimin yüz yüze katılımına ilaveten www.haked.org üzerinden toplantıyı canlı yayınla takip eden 58 bağlantı noktasındaki katılımcıyla tamamlandı. Başka toplantılarda görüşmek üzere katkıda bulunan ve canlı yayınla toplantıyı takip eden herkese çok teşekkürler. www.haked.org
HIV/AIDS’DE BİR İLK GERÇEKLEŞTİ… 3 merkezden aynı anda yüz yüze ortak gerçekleştirdiğimiz, 22 kişilik Bilimsel Bilişim teknik ve organizasyon ekibinin görev yaptığı “HIV/AIDS’İN DEĞİŞİK YÜZLERİ” toplantısının video kayıtları-slaytları çok yakında İNFEKSİYON DÜNYASI, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ’nde olacak. www.infeksiyondunyasi.org... “HIV/AIDS’İN DEĞİŞİK YÜZLERİ” toplantısına göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Yeni aktivitelerde görüşmek üzere. www.haked.org